HAKKIMIZDA

Kurumsal

Hurdacı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve geri dönüşüm sektöründe lider bir konuma sahibiz. İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunan hurdalık alanımızda bir çok değerli madenin yanı sıra; kağıt ve plastik gibi çoğu hurda malzemeyi geri dönüşüm sektörüne kazandırmaktayız.

Profesyonel makine parkurumuz ve işinde uzman personelimiz ile sektörde lider durumdayız.

Profesyonel olarak hurda alımı ve hurda satımı konusunda bilgili ve tecrübe sahibiyiz. Klasik ev hurdalarının yanısıra fabrika hurda atıkları uzmanlık alanımızdır. Çeşitli ve karışık hurda çeşitlerini hızlıca ayırabilen ve değerinde işlem yapabilen nadir expertizlerle çalışmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçelerine giderek kapıdan hurda alımı yapabiliriz. Profesyonel geri dönüşüm firmaları arıyorsanız bizimle iletişime geçin

Misyonumuz

Firmamız Misyon olarak, Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır

Vizyonumuz

Anadolu Hurda Geri Dönüşüm olarak hedefimiz Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Şimdi Arayın
İstanbul Hurdacı